KONST / Litografier / Grafiskt blad 14257009
nr 1425 7009
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Räv". Signerad, numrerad 138/180. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:43:41
18/10 18:11:38